Producenci
Fractal Design Obudowa Torrent Compact Black Solid
Opis
Torrent Compact
Torrent Compact został stworzony, aby jak najskuteczniej chłodzić Twoją kompaktową konstrukcję. Dzięki otwartej przedniej kratce i dwóm naszym wentylatorom Dynamic PWM 180 x 38 mm (wersja Prisma dla RGB) jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników chłodzenia powietrzem.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | E-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 18 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 450 x 222 x 467 mm |
| Waga | 7.4 kg |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |