Producenci
Fractal Design Wentylator Aspect 12 PWM czarny 120 mm
Opis
Wentylator Fractal Design Aspect 12 PWM Black
Opierając się na podstawowej funkcjonalności popularnych na rynku, takich jak Dynamic i Prisma, seria Aspect wprowadza ekscytującą nową estetykę do gamy fanów Fractal. Godne uwagi cechy to aerodynamiczne rozpórki stojana zmniejszające turbulencje, technologia Trip Wire zwiększająca wydajność ostrza, łożyska karabinowe i wbudowane wsparcie łańcucha w celu uproszczenia zarządzania kablami.
- Mniejsze turbulencje dzięki aerodynamicznym rozpórkom stojana
- Technologia Trip Wire wprowadza warstwę mikroturbulentną dla zwiększenia wydajności ostrza
- Sterowanie PWM z szerokim zakresem prędkości obrotowej
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 10 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 135 g |
| Pozostałe parametry |
|