Producenci
Fractal Design Wentylator Aspect 14 RGB PWM 140mm White Frame
Opis
Wentylator do obudowy Aspect 14 RGB PWM 140mm White Frame
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1700 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 78 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 35.5 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 155 g |
| Pozostałe parametry |
|