Producenci
Fractal Design Wentylator Aspect 14 RGB biały 140 mm
Opis
Wentylator Fractal Design Aspect 14 RGB White
Opierając się na podstawowej funkcjonalności popularnych na rynku, takich jak Dynamic i Prisma, seria Aspect wprowadza ekscytującą nową estetykę do gamy fanów Fractal. Godne uwagi cechy to aerodynamiczne rozpórki stojana zmniejszające turbulencje, technologia Trip Wire zwiększająca wydajność ostrza, łożyska karabinowe i wbudowane wsparcie łańcucha w celu uproszczenia zarządzania kablami.
- Mniejsze turbulencje dzięki aerodynamicznym rozpórkom stojana
- 6 indywidualnie adresowalnych diod LED RGB montowanych w koncentratorze
- Obsługuje ASUS AURA, Gigabytes Fusion, MSI Mystic Light, ASRock Polychrome i Razer Chroma
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 41 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 19.5 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 155 g |
| Pozostałe parametry |
|