Producenci
Fractal Design Wentylator Dynamic X2 GP-12 PW M czarny 120mm
Opis
Wentylator Dynamic X2 GP-12 PW M czarny 120mm
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 87.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 32.2 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 159 g |