Producenci
Fractal Design Wentylator Dynamic X2 GP-12 PWM 120mm
Opis
Dynamic X2 GP-12 PWM
Seria Fractal Design Dynamic X2 to prawdziwie uniwersalne wentylatory, zapewniające doskonały przepływ powietrza i znakomitą żywotność 100 000 godzin dzięki nowemu łożysku LLS (Long Life Sleeve).
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 87.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 32.2 dB |
| Wymiary | 120*120*25mm |
| Waga | 159 g |