Producenci
Fractal Design Wentylator Dynamic X2 GP-14 PWM czarny 140 mm
Opis
Wentylator Dynamic X2 GP-14 PWM czarny 140 mm
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1700 obr./min |
| Przepływ powietrza | 105.9 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 33.7 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 185 g |