Producenci
Fractal Design Wentylator FDE Dynamic X2 GP-12 PW M BLACK 120mm Biały
Opis
Dynamic X2 GP-12 PWM
Prawdziwy uniwersalny wentylator, oferujący doskonały przepływ powietrza i wyjątkową żywotność 100 000 godzin dzięki łożysku LLS (Long Life Sleeve).
Wysokiej klasy łożysko LLS z 100 000-godzinnym MTBF zapewnia długotrwałą niezawodność
Obsługa PWM oferuje szeroki zakres regulacji prędkości od 500 do 2000 obr./min, co zapewnia cichą pracę przy mniejszych obciążeniach i maksymalny przepływ powietrza podczas bardziej wymagających czynności.
Piękny wentylator, który pomoże Twojemu systemowi zachować chłód, a jednocześnie ciszę
Dodane wsparcie PWM oferuje precyzyjną kontrolę wentylatora za pomocą szerokiego zakresu regulacji prędkości od 500 do 2000 obr./min, co pozwala użytkownikom wybrać idealne połączenie cichej pracy i maksymalnego przepływu powietrza. Zaprojektowany wraz z naszą serią Venturi klasy high-end, Dynamic X2 zawiera elementy aerodynamiczne konstrukcji skrzydeł samolotów, co zapewnia znaczną redukcję hałasu.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Gniazdo procesora | Socket TR4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 87.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 32.2 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 159 g |