Producenci
Fujitsu Serwer PRIMERGY RX2530 M6 10x 2.5 EX PYR2536RBN_02
Opis
Serwer FUJITSU PRIMERGY RX2530 M6
- Idealny do wirtualizacji, scenariuszy skalowalnych, baz danych i infrastruktur HPC
- Zwiększ wydajność dzięki skalowalnym procesorom Intel Xeon trzeciej generacji (do 40 rdzeni na procesor)
- Maksymalizuj wydajność dzięki 32 modułom DIMM (do 10 TB w połączeniu z PMem)
- Zyskaj elastyczność przechowywania dzięki urządzeniom pamięci masowej do 4x 3,5, do 10x 2,5 lub 32x urządzeniom pamięci masowej EDSFF
Dane techniczne
| Model | PRIMERGY RX2530 M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 2 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4310 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4310 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 10 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4 OCPV3 Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pamięć kontrolera | 8 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | PRAID EP680i LP RAID Ctrl SAS, NVMe 8GB RAID |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 10 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 4 |
| Pozostałe parametry dysku |
|
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 900 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.7 mm |
| Szerokość | 482.2 mm |
| Głębokość | 807.45 mm |
| Waga | 18.2 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe informacje | Licencja na zarządzanie: iRMC advanced pack activation key for graphical console redirection and remote media redirection |