Producenci
Fujitsu Serwer PRIMERGY RX2530 M6 8X 2.5 /X VFY:R2536SC510IN
Opis
- Idealny do wirtualizacji, scenariuszy skalowalnych, baz danych i infrastruktur HPC
- Zwiększ wydajność dzięki skalowalnym procesorom Intel Xeon trzeciej generacji (do 40 rdzeni na procesor)
- Maksymalizuj wydajność dzięki 32 modułom DIMM (do 10 TB w połączeniu z PMem)
- Zyskaj elastyczność przechowywania dzięki urządzeniom pamięci masowej do 4x 3,5, do 10x 2,5 lub 32x urządzeniom pamięci masowej EDSFF
Dane techniczne
| Model | PRIMERGY RX2530 M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Model procesora | 4309Y |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4309Y |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 10 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 900 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.7 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 807.45 mm |
| Waga | 18.2 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Kolor | Srebrny |