Producenci
Fujitsu Serwer PRIMERGY TX1310 M5/LFF/ERP LO VFY:T1315SC020PL
Opis
Fujitsu PRIMERGY TX1310 M5
- 2 x SSD SATA 6G 480GB Read-Int. 3.5' N H-P
- Obsługuje procesory z rodziny produktów Intel Xeon E3-2300 oraz do 128 GB pamięci RAM DDR4
- Odpowiednio dobrana wydajność i najnowocześniejsza technologia do podstawowych obciążeń
- Ekonomiczne konfiguracje idealne jako pierwszy serwer dla małych i średnich przedsiębiorstw, wdrożenia masowe
- Niezawodność klasy serwerów 24/7 i wszechstronne funkcje w najlepszej cenie
- Cichy, kompaktowy i łatwy w obsłudze idealny do małych biur i oddziałów
Dane techniczne
| Model | PRIMERGY TX1310 M5 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | E-2324G |
| Taktowanie procesora | 3.1 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2324G |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 6 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 450 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 313 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 379 mm |
| Waga | 11 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Kolor | Czarny |