Producenci
Fujitsu Serwer PRIMERGY TX1330 M5 ERP L VFY:T1335SC010PL
Opis
PRIMERGY TX1330 M5 - jednoprocesorowy serwer Intel Xeon E, dyski HotPlug , IRMC S6, RACKOWALNY 4U / nowe procesory
Dane techniczne
| Model | PRIMERGY TX1330 M5 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | E-2378 |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2378 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | SATA |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Rack 4U |
| Wysokość | 456.2 mm |
| Szerokość | 177.2 mm |
| Głębokość | 521.7 mm |
| Waga | 26.4 kg |
| Kolor | Czarny |