Producenci
Fujitsu Serwer PRIMERGY TX2550 M7 T 8X3.5 /E VFY:T2557SC085IN
Opis
- Do 2 procesorów skalowalnych Intel Xeon czwartej generacji z 32 rdzeniami
- 16 szybkich gniazd DDR5 DIMM o pojemności do 8 TB i 4800 MT/s
- Mała potęga dla niezrównanych zastosowań biznesowych, procesów i zadań wirtualizowanych.
Dane techniczne
| Model | PRIMERGY TX2550 M7 |
| Płyta główna | D3985-A |
| Chipset | Intel C741 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Xeon Silver 4410Y |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 4 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 15 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 8 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 900 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 456 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Głębokość | 776 mm |
| Waga | 41.9 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Kolor | Czarny |