Producenci
Fujitsu Serwer RX2540M6 GOLD 5315Y VFY:R2546SC031IN
Opis
Dane techniczne
| Płyta główna | D3891 |
| Chipset | Intel C621A |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Gold 5315Y |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8192 GB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | Zintegrowany |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 16 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 6 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 86.9 mm |
| Szerokość | 482.5 mm |
| Głębokość | 800 mm |
| Waga | 32 kg |