Producenci
GOODRAM CUBE 16GB USB 2.0 Czarny
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 16 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 20 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 33,0 x 12,3 x 6,0 mm |
| Waga | 5 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |