Producenci
GOODRAM CX400-G2 128GB SATA3 2,5
Opis
Tchnij życie w swój komputer
- GOODRAM prezentuje kolejną generację popularnych SSD, dedykowanych do domowych i biurowych rozwiązań konsumenckich. CX400 gen. 2 to nazwa nowej serii SSD skierowanych do użytkowników poszukujących zdecydowanie szybszej i bardziej niezawodnej alternatywy dla tradycyjnego dysku twardego.
Poczuj różnicę
- Jeżeli Twój komputer działa wolniej niż byś tego oczekiwał, wymiana dysku HDD na SSD jest najprostszym i najtańszym sposobem aby to zmienić. Dyski SSD są szybsze, ponieważ mają ułatwiony dostęp do danych, więc przyspieszają czas uruchamiania i ładowanie aplikacji.
Niezawodne 3D TLC
- SSD GOODRAM CX400 gen. 2 zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i niezawodność. Odświeżony dysk został wyposażony w pamięć 3D TLC NAND Flash. Dopracowany firmware zapewnia pełne programowe zabezpieczenie danych, ich spójność oraz bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.
Bezpieczeństwo i gwarancja
- SSD CX400 gen. 2 bazuje na wydajnych pamięciach NAND Flash 3D w technologii TLC. Intensywne testy i umiejętny dobór komponentów umożliwił stworzenie wydajnego i wytrzymałego dysku. Jako dowód zastosowania najwyższej jakości komponentów oraz niezwykłej dbałości o szczegóły, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją bez ograniczenia TBW.
Dane techniczne
| Model | DYSK SSD CX400 GEN.2 SATA III 2,5 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 550 Mbit/s |
| Prędkość zapisu | 460 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 75.5 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 76.8 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 100 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 7 mm |
| Pozostałe parametry | Kości pamięci
Temperatura pracy
Temperatura przechowywania
MTBF
|