Producenci
GOODRAM Dysk CL100 G3 120GB SATA3 2,5
Opis
SSD CL100 SATA III 2,5 GEN.3
SSD CL100 gen.3 bazuje na wyselekcjonowanych pamięciach 3D TLC. Takie połączenie pozwoli przyśpieszyć komputer z tradycyjnym dyskiem twardym nawet 10-krotnie, zapewniając jednocześnie stabilność pracy i niezawodność przez długi czas.
Dane techniczne
| Model | CL100 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 120 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 360 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100 mm |