Producenci
GOODRAM Dysk SSD HL200 512GB USB-C 3.2 Gen2
Opis
Zewnętrzny dysk SSD HL200
- Interfejs USB 3.2 gen. 2 Typu-C
- Poręczny w podróży i idealny do przechowywania dużych plików
- Odporny na wstrząsy i upadki
- 3 lata gwarancji z bezpłatnym wsparciem technicznym
Dane techniczne
| Model | HL200 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Prędkość odczytu | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 11 mm |
| Szerokość | 43 mm |
| Głębokość | 65 mm |
| Waga | 67 g |
| Pozostałe parametry | Wstecznie kompatybilny z USB 3.0 oraz 2.0. |
| Akcesoria w zestawie |
|