Producenci
GOODRAM Dysk SSD IRDM 512GB M.2 PCIe 3x4 NVMe 2280 3300/2000
Opis
Dane techniczne
| Model | IR-SSDPR-P34B-512-80 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 3200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 295 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 500 K |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Pozostałe parametry |
|