Producenci
GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO 1TB M.2 PCIe 4x4 NVMe 2280 7000/5500
Opis
IRDM PRO M.2 SSD
- Szybki interfejs PCIe gen 4x4
- Wsparcie NVMe 1.4
- Ośmiokanałowy kontroler Phison E18 z buforem DRAM
- 5 lat gwarancji ograniczonej parametrem TBW z bezpłatnym wsparciem technicznym
Dane techniczne
| Model | IRDM PRO M.2 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 700 TB |
| Prędkość odczytu | 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 350 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 700 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|