Producenci
GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO NANO M.2 2230 1TB 7300/6000
Opis
Dysk SSD IRDM PRO NANO M.2 2230 1TB 7300/6000
- Zarządzanie pamięcią flash
- Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
- Zarządzanie żywotnością SSD
- Optymalizacja wydajności
Dane techniczne
| Model | IRDM PRO NANO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 600 TB |
| Prędkość odczytu | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 750 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 850 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.2 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |