Producenci
GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO NANO M.2 2230 512GB 5100/4600
Opis
Dysk SSD IRDM PRO NANO M.2 2230 512GB 5100/4600
- Zarządzanie pamięcią flash
- Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
- Zarządzanie żywotnością SSD
- Optymalizacja wydajności
Dane techniczne
| Model | IRDM PRO NANO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 300 TB |
| Prędkość odczytu | 5100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4600 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 780 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 920 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.2 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |