Producenci
GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO SLIM 4TB M.2 4x4 NVMe 2280 7000/6850
Opis
IRDM PRO SLIM
Dysk IRDM PRO SLIM to idealne rozwiązanie dla komputerów stacjonarnych, laptopów, a przede wszystkim konsol najnowszej generacji. Znajdzie zastosowanie wszędzie, gdzie wymagane jest płynne i stabilne działanie nawet w najbardziej wymagających warunkach i przy dużym obciążeniu. Bez względu na to, czy używasz programów do modelowania i animacji 3D, renderowania czy rozrywki, wyposażenie Twojego sprzętu w dysk IRDM PRO SLIM zagwarantuje, że procesy te będą przebiegać sprawnie i komfortowo.
Dane techniczne
| Model | IRDM PRO SLIM |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 3000 TB |
| Prędkość odczytu | 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6850 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 650 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 700 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |