Producenci
GOODRAM Karta pamięci microSD 64GB CL10 UHS I + adapter
Opis
Karty pamięci microCARD z interfejsem UHS-I idealnie sprawdzą się w najnowocześniejszych urządzeniach. Super szybki interfejs UHS-I pozwoli na pełne wykorzystanie atutów nowoczesnych smartfonów i tabletów, a dołączony w zestawie M1AA adapter umożliwi wykorzystanie karty micro także w innych urządzeniach ze slotem kart SD.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Prędkość odczytu | 100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 10 MB/s |
| Klasa pamięci | U1 |
| Klasa pamięci | Class10 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Adapter | do SD |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary | 15 x 11 x 1 mm |
| Waga | 0.4 g |