Producenci
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 128GB UHS-I U3 A2 + adapter
Opis
Karta pamięci microSD IRDM 128GB UHS-I U3 A2 + adapter
IRDM UHS-I U3 A2 microCARD zapewnia wysoką wydajność i niezawodność tym, którzy chcą nagrywać filmy w rozdzielczości 4K i slow motion lub zapisywać wysokiej jakości zdjęcia w formacie JPEG i RAW w trybach szybkiej reakcji. Karta jest kompatybilna z systemem Android*, dzięki czemu może służyć jako pamięć wewnętrzna urządzeń mobilnych, umożliwiając płynne nagrywanie multimediów oraz instalowanie aplikacji.
* Prawidłowa praca oraz parametry karty są uzależnione od urządzenia hosta.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Prędkość odczytu | 170 MB/s |
| Prędkość zapisu | 120 MB/s |
| Klasa pamięci | A2 |
| Klasa pamięci | Class10 |
| Klasa pamięci | V30 |
| Klasa pamięci | U3 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Adapter | do SD |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary | 15 x 11 x 1 mm |
| Waga | 9.5 g |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 103 x 123 x 7 mm |