Producenci
GOODRAM Pendrive UME2 128GB USB 2.0 Winter
Opis
UME WINTER to kolejna odsłona limitowanej edycji nośników pamięci UME, tym razem w zimowej wersji. Śnieżnobiała obudowa z subtelnym motywem płatka śniegu z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom najzimniejszej pory roku.
UME WINTER to klasyczny design w minimalistycznym wydaniu.
Pamięć USB została umieszczona w ekologicznym opakowaniu nawiązującym wyglądem do klimatu zimowego. UME WINTER ma specjalną antypoślizgową nasadkę przymocowaną do obudowy. Ułatwia to otwieranie pamięci USB w każdej sytuacji, a umieszczenie jej na drugim końcu obudowy znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo jej zgubienia podczas użytkowania. Aby sprostać potrzebom osób, które chcą mieć zawsze przy sobie pamięć USB, obudowa ma również perforację do przymocowania etykiety.
Zawsze pod ręką
Ergonomiczny kształt i kompaktowy rozmiar to domena modeli Goodram UME. Ochronna nasadka z wypukłą antypoślizgową aplikacją ułatwia korzystanie z pamięci w każdej sytuacji, a także nadaje jej wyjątkowego charakteru. Kolejną zaletą ochronnej nasadki jest to, że można ją umieścić na obudowie podczas korzystania z pamięci, co zapobiega jej zgubieniu.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 20 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 55 x 21 mm |
| Waga | 9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Pro |