Producenci
GOODRAM Pendrive UME2 32GB USB 2.0 Winter
Opis
USB 2.0 UME2 Winter
Zatyczka z wypukłym antypoślizgowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki.
Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 20 MB/s i zapisu do 5 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME2 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 20 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Wzór |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 51 x 21 x 9,6 mm |
| Waga | 9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |