Producenci
GOODRAM Pendrive UME3 16GB USB 3.0 Eco Friendly
Opis
UME3
Eco Friendly jest nowym modelem pamięci USB z serii UME, który został całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Jego główną cechą wyróżniającą się spośród innych dostępnych na rynku opcji jest obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, które ulegają rozkładowi w warunkach kompostowych.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 16 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 60 MB/s |
| Prędkość zapisu | 20 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Inne |
| Wymiary | 55 × 21 × 9,6 mm |
| Waga | 9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |