Producenci
GOODRAM Pendrive UME3 256GB USB 3.0 czarny
Opis
UME3
UME3 to niebanalne połączenie klasycznego designu i intensywnych kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłą antypoślizgową aplikacją ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Podczas użytkowania urządzenia, zatyczka może być nałożona na drugi koniec obudowy, co daje pewność, że się nie zgubi. Obudowa posiada perforację umożliwiającą przypięcie zawieszki. Została ona zaprojektowana z myślą o wszystkich tych, którzy swojego pendrivea chcą mieć zawsze przy sobie.
Pamięci UME3 dostępne są w pojemnościach od 16 GB do 256 GB. Wykorzystane komponenty pozwalają uzyskać prędkość odczytu aż do 60 MB/s oraz prędkość zapisu do 20 MB/s. UME3 tak, jak pozostałe pendrivey marki Goodram objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 60 MB/s |
| Prędkość zapisu | 20 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55 x 21 mm |
| Waga | 9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |