Producenci
GOODRAM Pendrive UME3 Care 32GB USB 3.0
Opis
Pendrive UME3 Care 32GB USB 3.0
UME CARE powstał z myślą o tych, dla których bezpieczeństwo i higiena to priorytet, zwłaszcza w przestrzeni biurowej. Dzięki zastosowanej technologii Biomaster, obudowa produktu zawiera jony srebra o właściwościach bakteriobójczych. To gwarancja stałej ochrony na cały czas użytkowania pamięci USB. Antybakteryjne cechy produktu zostały potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Już po 24 godzinach redukcja drobnoustrojów na powierzchni UME CARE wynosi do 99%.
- Obudowa o właściwościach antybakteryjnych
- Zastosowanie jonów srebra w obudowie
- Kreacja i produkcja w Polsce
- Odporny na zachlapania i zadrapania
- Interfejs 3.0
- Wieczysta gwarancja
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 60 MB/s |
| Prędkość zapisu | 20 MB/s |
| Kolor | Miętowy |
| Wymiary | 5.5 x 2.1 x 0.96 cm |
| Waga | 9 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10.3 x 12.3 cm |