Producenci
GOODRAM Pendrive UNO3 64GB USB 3.2 Gen1 srebrny
Opis
Pendrive UNO3
USB UNO3 to nie tylko nośnik pamięci to prawdziwa kombinacja elegancji, subtelności, praktyczności i trwałości. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę i uniwersalność, ale także niebanalny design nośnika.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 60 MB/s |
| Prędkość zapisu | 20 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 38 x 12,5 mm |
| Waga | 4.5 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |