Producenci
GOODRAM TWISTER 8GB Black USB2.0
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 8 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 20 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 57,1 x 19,3 x 10,7 mm |
| Waga | 15 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |