Producenci
GOOGLE Chromecast 4.0 HD
Opis
Google Chromecast
Przesyłaj strumieniowo treści ze swojego urządzenia do telewizora. Po prostu.
Przesyłaj strumieniowo z Androida i iPhone'a
Korzystaj z setek aplikacji na Androida lub iPhone'a i odtwarzaj lub wstrzymuj odtwarzanie bezpośrednio z telefonu.
Zobacz swój laptop na telewizorze
Wyświetlaj ekran laptopa na telewizorze za pomocą przeglądarki Chrome. Surfuj po Internecie lub oglądaj multimedia na dużym ekranie.
Steruj telewizorem z tabletu
Zmień swój tablet z systemem Android lub iOS w jeszcze lepsze centrum rozrywki. Wystarczy dotknąć przycisku Cast w dowolnej zgodnej aplikacji.
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Standardy | 802.11ac |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Obsługuje standardowe zasilanie 5 V, 1.5 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 61 x 12,5 x 162,5 mm |
| Waga | 55 g |