Producenci
Garett Electronics Smartwatch GRC ACTIVITY 2 Złoty matowy
Opis
GARETT GRC Activity 2 to Twój wszechstronny towarzysz, który zadba o Twoje zdrowie, ułatwi codzienne obowiązki i zmotywuje do aktywności. Przekonaj się, jak wiele może zmienić w Twoim życiu. Dodatkowa bransoleta w komplecie, funkcje monitorowania zdrowia i codziennej aktywności, połączenia Bluetooth oraz sterowanie muzyką i aparatem w telefonie to dopiero początek!
Widocznie doskonały!
Dotykowy wyświetlacz AMOLED 1,78 został stworzony do pracy w każdych warunkach.
Niestrudzony towarzysz!
GARETT GRC Activity 2 może pracować nawet przez cały tydzień na jednym ładowaniu. Ciesz się aktywnością i zdrowiem pod kontrolą!
Widzisz? Wiesz wszystko.
Stały podgląd godziny, jeszcze szybsze odczytywanie powiadomień i informacji za pomocą jednego szybkiego spojrzenia.
I sportowo, i stylowo
Dopasuj smartwatch do swojego stylu i aktywności. Szybka i łatwa wymiana pasków pozwoli Ci pozostać sobą w każdej sytuacji.
Bliscy w zasięgu ręki!
Pozostań w kontakcie z bliskimi. Odbieraj połączenia, przeglądaj nieodebrane połączenia, wiadomości SMS oraz powiadomienia z zainstalowanych aplikacji bez konieczności sięgania po telefon.
Wszystko gra!
Przejmij kontrolę nad swoją muzyką i aparatem w telefonie, bezpośrednio z poziomu zegarka. Zmieniaj utwory i rób zdjęcia z wygodnym podglądem kadru na nadgarstku.
Mówisz i masz
Zarządzaj swoimi zadaniami i wyszukuj informacji za pomocą komend głosowych.
Dalej nie szukaj
Nigdy więcej nie zgubisz swojego telefonu czy zegarka. Dzięki funkcji szukania możesz z łatwością wywołać swoje zagubione urządzenie.
Zdrowie na szóstkę!
Miej zawsze pod kontrolą swoje najważniejsze pomiary zdrowotne, takie jak puls, ciśnienie oraz natlenienie krwi.
Spokojnie, jest na nadgarstku
Zrelaksuj się i zadbaj o swoje zdrowie dzięki wbudowanym sesjom oddechowym.
Zzznakomita noc
Śledź i analizuj swoje nawyki związane ze snem, aby poprawić jakość swojego odpoczynku.
W zdrowym ciele zdrowy ruch!
Niezależnie od tego, czy uprawiasz jogging, jazdę na rowerze, czy pływanie GARETT GRC Activity 2 ma odpowiedni tryb dla każdej aktywności.
Możesz na niego liczyć!
Mierz swoje codzienne osiągnięcia i spalaj kalorie efektywniej niż kiedykowiek wcześniej!
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Procesor | RTL8763E |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | 260mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 10 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Pasek |
| Kolor | Złoty |
| Wymiary | 52 x 39 x 11 mm |
| Waga | 45 g |