Producenci
Gembird Adapter Displayport Mini(M)->HDMI(F)
Opis
Adapter Mini DisplayPort(męski) do HDMI (żeński).
Adapter wspiera obsługę Apple MacBook(serie Air oraz Pro) ze wszystkimi monitorami i rzutnikami z portem HDMI. Nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, sterowników czy też oprogramowania.
Dane techniczne
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | Mini DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | HDMI High Speed |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 45 x 20 x 15 mm |
| Waga | 10 g |
| Akcesoria w zestawie | - Rozdzielczość wideo: do 1920 x 1200 x 60Hz 1080p |