Producenci
Gembird Adapter HDD ramka 5,25'' na 2,5'' Slim
Opis
Ramka/Adapter do instalacji dysku HDD lub SSD 2.5" w zatoce 5.25" w notebookach
Cechy główne:
- Umożliwia użytkowanie dodatkowego dysku 2.5" SATA
- Prosta instalacja
- Nie wymaga sterowników
- Obsługuje wszelkie dyski 2.5" SATA do 9.5 mm wysokości
Dane techniczne
| Typ | Kieszeń wewnętrzna |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Złącza | SATA |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 130 x 127 x 9.5 mm |
| Waga | 81 g |
| Akcesoria w zestawie | - Obudowa HDD/Ramka/Adapter |
| Pozostałe parametry | - Do użytku z pojedyńczym dyskiem 2.5" SATA 22 pin HDD/SSD |