Producenci
Gembird Adapter HDMI-A(M)->VGA (F)+Audio na kablu
Opis
Adapter HDMI-A(M)->VGA (F)+Audio na kablu
- Konwertuje cyfrowy port HDMI do analogowego VGA + 3.5 mm audio
- Wspiera rozdzielczości do 1920x1080@60Hz, zgodny z HDMI w wersji 1.4
- Rozdzielczość wideo na wyjściu jest taka sama jak obrazu wejściowego
Dane techniczne
| Długość przewodu | 15 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | 3,5mm minijack Żeńska |
| Złącza #1 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5 x 15 x 200 mm |
| Waga | 36 g |
| Pozostałe parametry | - Obsługa rozdzielczości do 1920p |