Producenci
Gembird Adapter High Power USB WiFi 300 Mbps
Opis
Adapter High Power USB WiFi 300 Mbps
- BEZPRZEWODOWA WOLNOŚĆ
- Słaby sygnał to nie problem
- Szybki dostęp do internetu, 300Mbps
- Wysoka moc odbióru sygnału
- USB WiFi adapter, 802.11b/g/n
- Odbiornik wzmacnia sygnał, który pozwala na podłączenie do sieci, które są zwykle poza zasięgiem
- Szyfrowanie WPA i WPA2 czyni twoją sieć bezpieczną
- Współpracuje z wszystkimi rodzajami laptopów i komputerów
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | RTL8192EU |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 45 x 18 x 10 mm |
| Waga | 24 g |