Producenci
Gembird Adapter USB 3.0 to HDMI VGA D-SUB
Opis
Adapter z USB na HDMI + VGA, szary
- Łatwo podłącz komputer do monitora VGA lub HDMI
- Dodaj dodatkowe monitory do swojego komputera
- Kabel adaptera wideo USB 3.0 do HDMI i VGA
- Obsługuje rozdzielczości 4K przy 30 Hz dla HDMI i VGA do 1080p przy 60 Hz
- Umożliwia łatwe tworzenie kopii lustrzanych lub rozszerzanie obrazu komputera
- Nie jest potrzebne zewnętrzne źródło zasilania
- Wbudowane sterowniki do szybkiej i łatwej instalacji
Dane techniczne
| Długość przewodu | 15 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 85 x 45 x 17 mm |
| Waga | 36 g |