Producenci
Gembird Adapter USB-C 5w1, PD, HDMI, Audio, USB 3.1, USB 2.0
Opis
Adapter USB-C 5w1, PD, HDMI, Audio, USB 3.1, USB 2.0
- Plug & Play
- Wytrzymała metalowa obudowa premium
Dane techniczne
| Liczba portów | 5 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 2 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 104 x 28 x 10 mm |
| Waga | 38 g |