Producenci
Gembird Adapter USB-C 8w1, HDMI, USB-C, PD, VGA, USB 3.1, 2.0, audio, czytnik kart
Opis
Adapter USB-C 8w1, HDMI, USB-C, PD, VGA, USB 3.1, 2.0, audio, czytnik kart
- Plug & Play
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
Dane techniczne
| Liczba portów | 8 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 1 x 3,5 mm minijack |
| Porty | 1 x czytnik kart TF |
| Porty | 2 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x D-Sub 15 pin |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 45 x 16 x 10 mm |
| Waga | 58 g |
| Pozostałe parametry | Czytnik kart SD: formaty SD i MicroSD, obsługuje karty do 128 GB |