Producenci
Gembird Adapter USB-C 9w1, HDMI, USB-C PD, VGA, DP, USBx3, Audio, LAN
Opis
USB-C 9w1, HDMI, USB-C PD, VGA, DP, USBx3, Audio, LAN
- Plug & Play
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
Dane techniczne
| Liczba portów | 9 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x DisplayPort Żeński |
| Porty | 1 x D-Sub 15 pin |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 201 x 74 x 20 mm |
| Waga | 193 g |