Producenci
Gembird Adapter USB-C Hub HDMI USB-C PD VGA USB 3.0 Audio Card
Opis
Adapter USB Typ-C 6 w 1 (Hub3.1 + HDMI + VGA + PD + czytnik kart + dźwięk stereo), szary
- 6 w 1: port USB3, wyjście wideo 4K HDMI i Full HD VGA, dźwięk stereo, czytnik kart i obsługa ładowania USB Type-C PD
- Praktyczny czytnik kart, wyjścia wideo i audio
- Plug & Play
- USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps) port
- Port HDMI z obsługą UHD 4K @30 Hz
- Port wideo VGA Full HD
- Wyjście audio stereo 3,5 mm
- Port 60 W USB Typ-C Power Delivery 3.0
- Czytnik i nagrywarka kart SD i MicroSD
- Wytrzymała metalowa obudowa premium
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x D-Sub |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Słuchawki) |
| Dokowanie | Nie |
| Wymagania sprzętowe | Upewnij się że twoje urządzenie wideo USB typu C musi obsługuje tryb DisplayPort Alt Mode |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 89 x 55 x 15 mm |
| Waga | 85 g |