Producenci
Gembird Adapter USB-C to VGA D-SUB
Opis
Adapter USB Typ-C do VGA
- Łatwo podłącz komputer do wyświetlacza VGA
- Dodaj dodatkowy wyświetlacz do swojego komputera
- Adapter na kablu wideo USB 3.0 typu C na VGA
- Obsługuje rozdzielczości do 1080p przy 60 Hz
- Umożliwia łatwe tworzenie kopii lustrzanych lub rozszerzanie wyświetlacza komputera
- Nie jest potrzebne zewnętrzne źródło zasilania
- Wbudowane sterowniki do szybkiej i łatwej instalacji
Dane techniczne
| Długość przewodu | 15 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 48 x 25 x 15 mm |
| Waga | 20 g |