Producenci
Gembird Adapter wieloportowy USB-C 5w1, PD, HDMI, USB 3.1, USB 2.0, LAN
Opis
Adapter wieloportowy USB-C 5w1, PD, HDMI, USB 3.1, USB 2.0, LAN
- Plug & Play
- Trwała metalowa obudowa w stylu premium
Dane techniczne
| Liczba portów | 5 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 2 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 103 x 434 x 12 mm |
| Waga | 50 g |