Producenci
Gembird Adapter wieloportowy USB-C 5w1, PD, HDMI, USB 3.1, USB 2.0x2
Opis
Adapter wieloportowy USB-C 5w1, PD, HDMI, USB 3.1, USB 2.0x2
- Plug & Play
- Port zasilania USB typu C o mocy 87 W
Dane techniczne
| Liczba portów | 5 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 102 x 28 x 10 mm |
| Waga | 38 g |