Producenci
Gembird Adapter wieloportowy USB-C 6w1, HDMI, USB 3.1, USB 2.0x2, czytnik kart
Opis
Adapter wieloportowy USB-C 6w1, HDMI, USB 3.1, USB 2.0x2, czytnik kart
- Praktyczny czytnik kart SD i MicroSD
- Trwała i stylowa aluminiowa konstrukcja
Dane techniczne
| Liczba portów | 6 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 1 x czytnik kart TF |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 114 x 28 x 10 mm |
| Waga | 44 g |