Producenci
Gembird Akumulator Ni-MH AAA 1000 mAh/2pak/blister
Opis
Akumulatorki Ni-MH AAA, 1000mAh, 2 sztuki, blister
- Energia wielokrotnego użytku
- Idealne dla odtwarzaczy MP3, aparatów fotograficznych, pilotów itp.
- Doskonałe do zabawek Twojego dziecka
Dane techniczne
| Typ | Akumulator |
| Rozmiar | AAA |
| Ogniwo | Ni-MH |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Napięcie | 1.2 V |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 2 |
| Czas ładowania | 6 h |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Wymiary | 10,5 x 44,5 mm |