Producenci
Gembird Akumulator uniwersalny 12V/5Ah
Opis
Zastosowania:
- Świato zapasowe, asekuracyjne
- Alarmy systemowe
- Narządzia i zabawki
- Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne
- Systemy UPS
- Urządzenia medyczne
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wymiary: 90 x 70 x 101 mm |
| Waga | 1.6 kg |
| Pozostałe parametry | - Żywotność: 5 lat |