Producenci
Gembird Akumulator uniwersalny 12V/7Ah
Opis
Akumulator Gembird BAT-12V7AH dla urządzeń UPS
Zastosowania:
- Świato zapasowe, asekuracyjne
- Alarmy systemowe
- Narządzia i zabawki
- Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne
- Systemy UPS
- Urządzenia medyczne
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 152 x 64 x 94 mm |
| Waga | 2.12 kg |
| Pozostałe parametry | - Żywotność: 5 lat |